Speed Match 2024 Etkinliği Bilgileri

  • 27.05.2024
  • BilecikTSO

Sayın Üyemiz,

İşbirliği protokolümüz olan Eskişehir Sanayi Odasının yürüttüğü, Avrupa İşletmeler Ağı Projesi kapsamında, 28-29  Mayıs 2024 tarihlerinde Havacılık, Raylı Sistemler ve Otomotiv sektörlerine yönelik “Speed-Match 2024 Uluslararası İş Görüşmeleri Etkinliği” online olarak gerçekleştirilecektir.

Havacılık, Raylı Sistemler ve Otomotiv Ana ve Yan Sanayisinde faaliyet gösteren firmaların yeni iş bağlantıları kurabilmeleri amacıyla uluslararası katılımla gerçekleştirilen etkinliğe geçtiğimiz yıl 31 farklı ülkeden 390 firma katılım sağlamış ve 750’nin üzerinde ikili iş görüşmesi yapılmıştır. Avrupa’da havacılık, raylı sistemler ve otomotiv sektörlerinde uzmanlaşan iş ağları ve kümelenmeler tarafından da desteklenen Speed-Match 2024 İkili  İş Görüşmeleri Etkinliği’ne bu yıl 400’den fazla işletmenin katılım sağlaması beklenmektedir.

Etkinlik; büyük çaplı şirketler, KOBİ'ler, sektörel kümelenmeler, kamu kurumları, üniversiteler ve Ar-Ge şirketlerinin katılımlarına açık olup, tüm katılımcılar için önceden planlanmış birebir online toplantılar aracılığıyla iş ve teknoloji ortaklıkları kurma konusunda eşsiz bir fırsat sağlamaktadır.

Eskişehir Sanayi Odası organizatörlüğünde yürütülen etkinliğe katılım ücretsizdir. Katılım sağlamak isteyen firmalarımızın aşağıdaki linkten kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıt esnasında Support Office” olarak “TR-Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası seçilmelidir.

Kayıt Linki: https://speed-match-2024-international-networking.b2match.io/
 

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç