18
E-Ticaret Bilgilendirme Semineri

Odamızda, İdeasoft Yazılım işbirliği ile " E-Ticaret Bilgilendirme Semineri " konulu eğitim programı düzenlendi. Eğitim programımıza odamız üyeleri ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi öğrencileri katıldı. Eğitim programında İnternet ortamında satış nasıl yapılır konusunda katılımcılara bilgiler verildi.

 

[Devamını oku...]

17
İnşaat Sektörü İstişare Toplantısı

Bilecik TSO 4 Nolu Meslek Komitesi tarafından " İnşaat Sektörü İstişare Toplantısı " düzenlendi. Toplantıya ilimizde faaliyet gösteren mimarlar, inşaat mühendisleri, makine mühendisleri, harita mühendisleri, yapı denetim firmaları ve müteahhitler katıldı. Toplantıda sektörün yaşadığı mevzuatlardan kaynaklı sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı. Toplantıda dile getirilen problemlerin çözüme kavuşturulması amacı ile ilgili kamu kurumlarına talepte bulunulmasına karar verildi.

 

[Devamını oku...]

16
Sivil Toplum Kuruluşlarından Barış Pınarı Harekatına Destek Açıklaması

Bilecikte faaliyet gösteren Meslek Odaları ve Sendikalar tarafından Barış Pınarı Harekatına destek vermek amacı ile ortak basın toplantısı düzenlendi. Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonunda yapılan toplantıya, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN, HAK-İŞ Bilecik Temsilcisi Ahmet TOPÇU, MEMUR-SEN Bilecik İl Temsilcisi Süleyman AKYILDIZ, KAMU-SEN Bilecik İl Temsilcisi Dr. Hüseyin ALTAY, TÜRK-İŞ Bilecik İl Temsilcisi Osman Vedat TAYLAN, Türkiye İşveren Sendikaları (TİSK) Bilecik Temsilcisi Metin GÜL, Bilecik Ziraat Odası Başkanı Ahmet SEVİNEN, Bilecik Şoförler Odası Başkanı Selman AYDENİZ, Bilecik Giyim ve Mensucat Odası Başkanı Haşim BALCI, Bilecik Madeni İşler Esnaf Odası Başkanı Mehmet BAŞ, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan DÜZGÜN, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan ŞİŞMAN ve Harun ÖZTÜRK katıldı.

 

[Devamını oku...]

11
Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

Odamızda, ATA Eğitim ve Koçluk Firması işbirliği ile " Etkili Sunum Teknikleri " konulu eğitim programı düzenlendi. Eğitim programımıza odamız üyeleri ve kamu kurumlarının yetkilileri katıldı. Eğitim programında basit, etkili ve anlaşılır bir sunumun nasıl yapılması gerektiği konusunda katılımcılara aydınlatıcı bilgiler verildi.

 

[Devamını oku...]

10
Barış Pınarı Harekatı Bildirisi

Türk Silahlı Kuvvetleri'miz Suriye Milli Ordusu'yla birlikte Suriye'nin kuzeyinde terör örgütlerine karşı Barış Pınarı Harekatı'nı başlatmıştır. Harekatın amacı güney sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek ve bölgeye barış ve huzuru getirmektir. Barış Pınarı Harekatı ile ülkemize yönelik terör tehdidini bertaraf etmektir. Suriye'nin toprak bütünlüğünü koruyacak, tüm bölge halkını terörün pençesinden kurtaracaktır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ‘Rabb'im, Barış Pınarı Harekatı'nda görev alan şanlı ordumuzun mensubu tüm Mehmetçiklerimizi korusun ve muzaffer eylesin. Kalbimiz ve dualarımız Mehmetçiklerimizle. Sefer bizden, zafer Allah'tan" açıklamasına gönülden katılıyoruz. İş dünyası olarak bizlerinde duası; Yüce Rabb’im Devletimizi ve Mehmetçiğimizi muzaffer kılsın.

 

[Devamını oku...]

09
Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü, Bilecik TSO ve Bozüyük TSO arasında Kanser Tarama İşbirliği Protokolü imzalandı.

Kanser günümüzün önemli bir halk sağlığı sorunu olup gündemdeki yerini korumaktadır. Sebebi bilinen ölümler sıralamasında kalp ve damar hastalıklarından sonra ikinci sıradaki kanser iş gücünde ve ülke ekonomisinde çok ağır kayıplara neden olmaktadır. Kanser konusunda toplumda farkındalık sağlanması, toplum bilincinin geliştirilmesi ve kanser taramaları, kanserle mücadelede en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Ülkemizde de Dünya Sağlık Örgütünün önerdiği üç kanser türünde tarama yapılmaktadır.

 

[Devamını oku...]

09
Emlakçılık Yetki Belgesi Düzenlenmesi Hakkındaki Mevzuat ile ilgili bilgilendirme

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasında, Bilecik Ticaret İl Müdürlüğü işbirliğinde " Emlakçılık Yetki Belgesi Uygulamaları " hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Bilecik Ticaret İl Müdürlüğü tarafından katılımcılara " Emlakçılık Yetki Belgesi Düzenlenmesi Hakkındaki Mevzuat " ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Toplantıya Bilecik TSO ve Bilecik Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine üye emlakçılar katıldı.

 

[Devamını oku...]

08
Devlet Destekli Alacak Sigortası hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ile Halksigorta Genel Müdürlüğü işbirliğinde " Devlet Destekli Alacak Sigortası " hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi. Bilecik TSO eğitim sınıfında düzenlenen toplantıya odamız üyesi firmaların yetkilileri katıldı. Toplantıda işletmelerin vadeli satışlardan doğan alacaklarını teminat altına aldıkları bir sigorta ürünü olan " Devlet Destekli alacak Sigortası " hakkında detaylı bilgiler verildi.

 

[Devamını oku...]

08
Odamızdan Van TSO' ya ziyaret

Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Ercan DÜZGÜN ve Bilecik TSO Turizm Komisyonu Başkanı Yüksel GÖKÇEDAĞ Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet TAKVA' yı ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

08
Kayı Boyunun Ahlat' tan Söğüt' e Yolculuğu " projesi kapsamında Odamızdan Ahlat' a ziyaret

Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan DÜZGÜN ve Turizm Komisyonu Başkanı Yüksel GÖKÇEDAĞ " Kayı Boyunun Ahlat' tan Söğüt' e Yolculuğu " projesi kapsamında düzenlenen Ahlat inceleme gezisine katıldı. Söğüt ile Ahlat arasındaki kültürel bağları güçlendirmeyi amaçlayan proje kapsamında, 12-15 Ekim tarihleri arasında Ahlat' dan Söğüt' e ziyaret gerçekleştirilecektir. 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 73İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.