12
Ramazan Başlangıç Tebrik
12
 Ramazan ayında ulaştırdığımız gıda yardımı paketlerinin dağıtımına başlandı
Her yıl Odamız ve TOBB katkıları ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Ramazan ayında ulaştırdığımız gıda yardımı paketlerinin dağıtımına Ramazan ayı öncesi başlandı.
Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN; ‘’ Bu yıl Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere Erzak Paketi dağıtımına başlamış olup bu kapsamda 800 aileye gıda yardımlarının ulaştırılmasına özen gösteriyoruz. Yardımlaşma ve dayanışma duygusunun her zamankinden fazla hissedildiği bu mübarek ayda ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürmekten mutluluk duymaktayız. Yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında bizlere desteğini esirgemeyen TOBB. Başkanımız M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU başta olmak dağıtımda emeği geçen Yönetim Kurulumuza, Meclis üyelerimize, Oda personellerimize teşekkür ediyorum. Birlik beraberlik dayanışma içerisinde tüm üyelerimize vatandaşlarımıza hayırlı ve sağlıklı bir Ramazan ayı diliyorum.” dedi

[Devamını oku...]

09
TİCARET MÜŞAVİRLERİMİZLE ELEKTRONİK SOHBETLER KAMERUN
TOBB’ DAN Odamıza gelen yazıda; 15 Nisan 2021 Perşembe günü 14.00-15.30 saatleri arasında Kamerun'da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz ile bu ülkede iş yapmakta olan iş insanlarımızın konuşmacı olarak katılarak tecrübelerini paylaşacağı bir e-sohbet toplantısı gerçekleştirileceği bildirilmekte olup, toplantı detayları ve katılım linkini içeren program ekte sunulmaktadır.
İlgili Üyelerimize duyurulur.

[Devamını oku...]

09
Beyce Köyü Kütüphanesine Kitap Yardımı
Beyce köy imamı Mustafa MERT’in köyün gençleri için oluşturmak istediği kütüphaneye Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve TSO Personeli olarak, okuduğumuz ve onlarla paylaşmak istediğimiz kitapları Bilecik Diyanet İl Gençlik Koordinatörü Gökhan KIDAK ile birlikte teslim ettik. Mustafa hocamıza bu güzel girişiminden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

[Devamını oku...]

09
Mesleki Eğitimi Tanıtma ve Yaygınlaştırma Projesi (METYAP) Kapsamında Bilecik Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı
Mesleki Eğitimi Tanıtma ve Yaygınlaştırma Projesi (METYAP) kapsamında Bilecik tanıtım ve bilgilendirme toplantısı 9 Nisan Cuma günü Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Gerçekleştirilen programda, Mesleki Eğitimi Tanıtma Yaygınlaştırma Projesi (METYAP) hakkında İşyeri Tabanlı Mesleki Eğitim Daire Başkanı Süleyman AKGÜL tarafından Uygulanacak proje kapsamında; Mesleki Eğitim Merkezleri ile işletmeler arasında var olan güçlü bağın daha da geliştirilmesi, işletmelerin gün geçtikte artan kalifiye eleman ihtiyacının karşılanması, işletmelerin mesleki eğitimle ilgili devlet teşviklerinden daha fazla yararlanmalarının sağlanması amacıyla gerçekleştirilecek faaliyetlerle ilgili sunum gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

08
Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Bilecik Teşvik Bilgilendirme ve Tanıtım istişare toplantısı düzenlendi
Odamız, KOSGEB İl Müdürlüğü, Bilecik Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Finans Proje Yönetim Danışmanlık işbirliğinde, Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Bilecik Teşvik Bilgilendirme ve Tanıtım istişare toplantısı düzenlendi.
Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi başlıklı toplantıda, Ülkemiz 2023 vizyonu doğrultusunda yüksek katma değerli, orta-yüksek ve ileri teknolojili ürünlerin yerli imkan kabiliyetlerle üretimine destek olmak amacıyla, Finans Proje Yönetim Danışmanlık Firması Yetkili Bağımsız Değerlendiricisi Pelin IŞIK ÇAKAR tarafından sunum gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

02
57. Kütüphane Haftamız Kutlu Olsun
#bilecikokuyor. 57.Kütüphane Haftamız kutlu olsun. Bu öğlen ruhumuzun gıdasını aldık. "Kitaplar da dostlar gibi az, fakat iyi seçilmiş olmalıdırlar.

[Devamını oku...]

02
Maden Sahası Rehabilitasyonu ağaçlandırma programı gerçekleştirildi.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Üyesi, Aze Madencilik ve Dış Ticaret Sanayi Ltd. Şti. Firma Sahibi İrfan SÖĞÜT tarafından Maden Sahası Rehabilitasyonu ağaçlandırma programı gerçekleştirildi.
Maden Sahası Ağaçlandırma Programına; Bilecik Vali Yardımcısı Yunus Fatih KADİROĞLU, Bilecik Belediye Başkanı Semih ŞAHİN, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN, Bilecik TSO Meclis Başkan Yardımcısı Muharrem KAYA, Bilecik TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İsmet KIZILDAĞ, Bilecik TSO Meclis Üyesi Hakkı AYNUR, Bilecik Orman İşletme Müdürü Tuncay YAKIN, Bilecik Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem TÜFEKÇİOĞLU, Bilecik Mermerciler Derneği Başkan Yardımcısı Kenan ŞENŞAR, Söğüt Orman İşletme Şefi Ali KAYMAZ, Bilecik Kızılay Derneği Başkanı Mefail ATEŞ, Bilecik Kayı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk ERDAĞI, Aze Madencilik yönetici ve çalışanları ile çok sayıda konuk katıldı.
“Aze Madencilik Firma sahibi İrfan SÖĞÜT, Maden Sahamızın Rehabilitasyonu ile Sosyal Sorumluluk projemize, katılım gösteren Kurumlarımıza, Sivil Toplum Örgütlerine ve yetkililerine destekleri için teşekkür ederim.” dedi.

[Devamını oku...]

01
Mesleki Eğitim Geliştirme ve İşbirliği Protokolü (MEGİP) - İEP protokolü imzalandı
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası, Bilecik Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, Billas Lastik A.Ş. arasında Mesleki Eğitim Geliştirme ve İşbirliği Protokolü (MEGİP) - İEP protokolü imzalandı.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN, Bilecik İŞKUR Müdürü Ayhan TOZAN, Billas Lastik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet BİLDİLER protokolü imzalayarak, “Lastik İmalat İşçisi” mesleki eğitim ve devamındaki istihdamların sağlanarak geliştirilmesinin firmamıza ilimize hayırlı olmasını dilediler.”

[Devamını oku...]

01
Metristepe ve Bozüyük İnönü savaşları Şehitliği’nde düzenlenen törenlerle Şehitlerimiz rahmetle anıldı.
İkinci İnönü Zaferinin 100.yıl dönümü, Bilecik-Bozüyük ilçesindeki Metristepe ve Bozüyük İnönü savaşları Şehitliği’nde düzenlenen törenlerle Şehitlerimiz rahmetle anıldı.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN; “İnönü Savaşları’ndan II. İnönü Zaferi’nin 100. yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, tüm aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.”

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 102İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.