29
BİLECİK TSO MAYIS AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası, Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, COVİD-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralı dikkate alınarak Bilecik TSO Konferans Salonunda gerçekleşti.

 

[Devamını oku...]

24
Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun
 
20
Eskişehir DSİ 3. Bölge Müdürü Kağan ŞAN' ı makamında ziyaret ettik

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ercan DÜZGÜN, Turizm Komisyonu Başkanı Yüksel GÖKÇEDAĞ Eskişehir DSİ 3. Bölge Müdürü Kağan ŞAN' ı makamında ziyaret etti. Bilecik' e yapılacak faaliyetleri ve yürütülmekte olan Esere Göleti çalışmaları hakkında bilgi alıp istişarelerde bulundular.

 

[Devamını oku...]

14
Bilecik TSO/ Keskin: Bu süreç Türkiye'nin güvenli bir liman olduğunu kanıtladı

Türkiye ekonomisinde koronavirüs seferberliği kapsamında Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin Bloomberg HT'ye özel kaleme aldı...
2019 yılı sonunda Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına almış bulunan Covid-19 salgını maalesef mart ayı içerisinde ülkemizde de görülmeye başlamış, bu tarihten günümüze hızla yayılarak hemen hemen tüm şehirlerimizde ortaya çıkmıştır. Son günlerde Sağlık Bakanlığımızca açıklanan sayısal verilere baktığımızda salgınla mücadele konusunda ülke olarak başarılı bir sınav verdiğimizi görmekteyiz. Hastalığın yayılım hızı, ölüm oranları ve iyileşen hasta sayılarını dünyanın en büyük ve gelişmiş ekonomiye sahip olan ülkeleri ile kıyasladığımızda bizleri ziyadesi ile memnun eden bir tablo ile karşılaşmaktayız. Bu noktada sağlık altyapımızın ne denli gelişmiş olduğunu ve halkımızın bir amaca ulaşmak noktasında nasıl kenetlenebileceğini görmüş olduk.

 

[Devamını oku...]

13
BİLECİK TSO YÖNETİCİLERİ "BİLECİK ŞEYH EDEBALİ TÜRBESİ ASANSÖR PROJESİNİ" YERİNDE İNCELEDİ
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ercan DÜZGÜN, Yönetim Kurulu Üyesi Harun ÖZTÜRK, Turiz...

[Devamını oku...]

29
HALKBANK İŞE DEVAM DESTEĞİ KÜÇÜK İŞLETME "CANSUYU KREDİSİ"

Odamız üyesi şahıs işletmeleri, Halkbank İşe Devam Desteği - Can Suyu kredisinden faydalanabileceklerdir. Azami 25.000 TL limitli kredinin yıllık faizi yüzde 7,5 dur. İlk 6 ay geri ödemesiz dönemin ardından kredi 36 eşit taksitle geri ödenecektir. Ayrıca üyelerimiz 25.000 TL limitli Paraf Kart da alabileceklerdir. Kredi başvuruları www.halkbank.com.tr adresinden online olarak yapılacaktır. Detaylı bilgiler Halkbank internet sitesinde mevcuttur. Saygılarımızla.

 

[Devamını oku...]

28
TOBB, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Oda ve Borsalar ve Kredi Garanti Fonu işbirliğinde hayata geçen TOBB Nefes Kredisi Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin kullanımına sunulmuştur.

TOBB, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Oda ve Borsalar ve Kredi Garanti Fonu işbirliğinde hayata geçen TOBB Nefes Kredisi Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin kullanımına sunulmuştur. Konu ile ilgili açıklama yapan Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN hayata geçirilen kredi ile ilgili olarak şunları söyledi;

 

[Devamını oku...]

27
TOBB NEFES KREDİSİ BAŞLADI
 
27
TOBB NEFES KREDİSİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

TOBB Nefes Kredisi Üyelerimize Hayırlı Olsun
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş'in katılımıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Denizbank ve Kredi Garanti Fonu işbirliğinde TOBB Nefes Kredisi Tanıtım Toplantısı düzenlendi.

 

 

[Devamını oku...]

24
Kredi Garanti Fonu bilgilendirme Semineri Hk
 
Sayfa 1 / 91İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.