16
UNUTMADIK
 
07
İnşaat Sektör Toplantısı Odamızda yapıldı

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası İnşaat Meslek Komitesi tarafından inşaat sektörü istişare ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. Bilecik TSO Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya İnşaat Meslek Komitesi üyeleri ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Bilecik TSO üyeleri katıldı. Toplantıda son dönemde gerçekleşen mevzuat değişiklikleri hakkında katılımcıların görüşleri alındı, ayrıca inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizin yaşadığı sorunlar istişare edilerek ilgili kurumlar nezdinde girişimde bulunulması kararlaştırıldı. Toplantı sonunda meslek grubunun en genç üyesi olan Gökhan ALTUN’ a plaket takdim edildi. Katılımcılar toplantıyı organize eden Bilecik TSO İnşaat Meslek Komitesine teşekkürlerini ileterek organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.  

[Devamını oku...]

07
İşletmelerde AR-Ge, İnovasyon ve Teknoloji Odaklı Personel Yetiştirilmesi Eğitimi

Odamız, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi ve BEBKA işbirliğinde “ İşletmelerde AR-Ge, İnovasyon ve Teknoloji Odaklı Personel Yetiştirilmesi Eğitimi “ hakkında ön bilgilendirme toplantısı gerçekleşti. Dr.İsmail DURGUN tarafından yapılan sunumlar eşliğinde gerçekleşen toplantıya Bilecik TSO Başkanı Şükrü KESKİN, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr.Harun MİNDİVAN ve Odamız üyeleri katıldı.

 

[Devamını oku...]

05
Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Sn. Osman YILMAZ Odamızı ziyaret etti

Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Sn. Osman YILMAZ Odamız Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Şükrü KESKİN’i ziyaret etti. Ziyarette Kurumlararası karşılıklı çalışmalar ile ilimize değer katacak konularda bilgi ve görüş alışverişinde bulunulmuştur. TSO Başkanı KESKİN; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sn. YILMAZ’ a teşekkürlerini iletti.  

[Devamını oku...]

05
Bilecik Başköy Köyü Baştacı Kadınlar Derneği Odamızı ziyaret etti

Bilecik Başköy Köyü “Baştacı Kadınlar Derneği” Başkanı Sn. Gülsüm KARASU ve Başkan Yardımcısı Sn. Selcan KAPUKAYA Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Şükrü KESKİN’i makamında ziyaret ettiler. TSO Başkanı KESKİN; Hemen hemen artık her iş kolunda kadınlarımızı görebilmekteyiz. Kadın girişimciliğin artması ile sağlanan başarılar bizlere mutluluk vermektedir. Baştacı Kadınlar Derneği ve Yönetimine çalışmalarında başarılar dilerim. dedi.

 

 

[Devamını oku...]

05
Huzurevi sakini saygı değer büyüklerimiz TSO' yu ziyaret etti

Bilecik Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hatice DOST, Huzurevi Müdürü Seyhan ŞİMŞEK ve Huzurevi sakini saygı değer büyüklerimiz TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN’e ziyarette bulundular. Huzurevi sakini saygı değer büyüklerimiz ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek “bizleri bırakmayan Ticaret ve Sanayi Odamıza ve Başkanı Şükrü KESKİN’e teşekkür ederek, Allah razı olsun diyoruz. dediler. Başkan Şükrü KESKİN ; Sevilen bir yaşlı, çiçekler açmış kır’lar gibidir. Bizimde ziyaretlerimiz sürekli devam edecek. Sürekli yanınızda olacağım dedi. TSO Genel Sekreteri Özgür ERDEM, Ticaret Sicil Müdürü Nahit MENTEŞE, ziyarete katıldılar.

 

 

[Devamını oku...]

01
Kore Cumhuriyeti Büyükelçisi Ersin ELÇİN' in teşrifleriyle düzenlenen GALA Yemeği

Bursa Eskişehir ve Bilecik illerimizin turizm potansiyelinin tanıtılması, ülkemiz ve Kore Cumhuriyeti arasında iş birliği imkanlarının artırılması amacıyla, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma AJANSI (BEBKA) tarafından Bursa İlimizde turizm tanıtım etkinliği organize edilmiştir. Kore Cumhuriyeti Büyükelçisi Ersin ELÇİN' in teşrifleriyle düzenlenen GALA Yemeği'ne Odamızı temsilen Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ercan DÜZGÜN ve Turizm Komisyonu Başkanımız Yüksel GÖKÇEDAĞ katılmıştır.

 

[Devamını oku...]

31
"AHİLİK TEŞKİLATI'NDAN SOSYAL KOOPERATİFÇİLİĞE" KONULU TOPLANTI BİLECİK TSO'DA YAPILDI

BEBKA Teknik Destek Programı kapsamında, Bilecik Ticaret İl Müdürlüğü ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından hazırlanan “ Ahilik Teşkilatından Sosyal Kooperatifçiliğe” adlı projenin açılış toplantısı odamızda gerçekleşti. Odamız tarafından desteklenen proje kapsamında ahilik kültürünün tanıtılması ve yaşatılması ile sosyal kooperatifçiliğin yaygınlaştırılması ve desteklenmesi amaçlanmaktadır. Toplantıya Bilecik Valisi Bilal ŞENTÜRK, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim TAŞ, Ticaret İl Müdürü Şinasi BALTA, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN, Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Melek SUBAŞI,İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Uysal AĞAOĞLU,İl Emniyet Müdürü Ertuğrul NAMAL, Osmaneli Belediye Başkanı Münir ŞAHİN, Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri SUER, Vali Yardımcısı Akın YILMAZ, Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Harun MİNDİVAN, Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Halit GÖLCAN, İl Müftüsü Necati AKKUŞ,Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa BUDAK, Esnaf Odaları Yöneticileri, Kamu Kurumu Müdürleri ve İl protokolü katıldı. 

[Devamını oku...]

31
SANAYİ ODAKLI LİSANSÜSTÜ TEZ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi arasında “ Sanayi Odaklı Lisansüstü Tez İşbirliği Protokolü” imzalandı.

 

[Devamını oku...]

31
İSTANBUL MADEN İHRACATÇILAR BİRLİĞİ (İMİB) TOPLANTISI BİLECİK TSO'DA GERÇEKLEŞTİ

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasında “Türk Madenciliğinde Farkındalık ve Uluslararası Marka Yolculuğu” temalı proje kapsamında toplantı düzenlendi.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 69İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.