14
Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırmasında Bilecik TSO üyesi 10 firma yer aldı.

İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl yapılmakta olan ‘’Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması’’ sonuçları açıklandı. Bu yıl İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 10 firma yer aldı.
Termal Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (238. sıra) ve Erşan Et ve Et Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (316. sıra), şirket merkezleri Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı firmalar olarak listeye girme başarısı gösterdi.
Ayrıca Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasında şube kaydı bulunan; Bien Yapı Ürünleri San. Tur. Tic. A.Ş. (8.sıra), Demisaş Döküm Emaye Mamulleri A.Ş. (101.sıra) , Camiş Madencilik A.Ş. (105. Sıra), Hepşen Kimya San. Tic. Ltd. Şti. (182. sıra), Türk YTONG Sanayi A.Ş. (379. Sıra), Müsellimoğlu Demir Çelik Tic. San. Ltd. Şti.(401.sıra), Sezersan Matbaacılık ve Ambalaj San. Tic. A.Ş.(437. Sıra) ve Seranit Granit Seramik San. Tic. A.Ş.(442.sıra) firmaları listede yer aldı.
Konu hakkında açıklama yapan Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN şunları söyledi.

 

[Devamını oku...]

12
Türk Telekom İl Müdürü Sn. Ramazan GEZER, Odamızı ziyaret etti.

Türk Telekom İl Müdürü Sn. Ramazan GEZER, Odamızı ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN ve Odamız Meclis Üyesi Ercan ÖZTÜRK tarafından ağırlanan Ramazan GEZER, Türk Telekom tarafından hayata geçirilen yeni teknolojiler hakkında bilgi verdi. Görüşmede üyelerimizden, gelen talep ve beklentiler ile inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerimiz ile yapılan istişare toplantıları neticesinde ortaya çıkan sonuçlar Sn. Ramazan GEZER’ e iletildi.
Yönetim Kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN Ramazan GEZER’ e ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, teşekkürlerini iletti.

 

[Devamını oku...]

05
‘’BOZÜYÜK MERCİMEKLİ MANTISI’’ İLİMİZİN İKİNCİ COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNÜ OLARAK TESCİL EDİLDİ.

2018 yılında Odamızca Coğrafi İşareti alınan Pazaryeri Helvasının ardından, ‘’Bozüyük Mercimekli Mantısı’’ 27 Temmuz 2020 tarihinde, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından ilimizin ikinci Coğrafi İşaretli Ürünü olarak tescillendi. Tescil başvurusu Odamızca yapılan ve tescil süreçleri tarafımızca titizlikle takip edilen ‘’Bozüyük Mercimekli Mantısı Coğrafi İşaret Tescilinin’’ Odamıza, İlimize ve üreticilerimize hayırlı olmasını dileriz.
Tescil dosyasının hazırlanmasında ve takibinde Odamızdan desteğini esirgemeyen Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sn. Mesut KAPLAN’a, tescil süresince bizlere her türlü desteği sunan Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Sn. Necmettin YOLDAŞ’a, bir önceki dönem Bilecik Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sn. Hülya ESEL’e , Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Buğra LEVENT ve Yönetimine ve BEBKA Kalkınma Ajansına teşekkürlerimizi sunarız.

 

[Devamını oku...]

04
Ticaret Merkezi ve Sosyal Tesis alanı proje bilgilendirme ve istişare toplantısı

Valimiz Bilal Şentürk başkanlığında, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis toplantı salonu’nda, Bilecik 2. Organize Sanayi Bölgesi yerleşkesine yapılması planlanan ''Ticaret Merkezi ve Sosyal Tesis alanı'' proje bilgilendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıya, Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Vali Yardımcısı Mehmet Taşdöğen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, Bilecik Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü V. Hediye İman, Bilecik İl Genel Meclisi Genel Sekreteri Halis Nalbant, BEBKA Bilecik Kalkınma Ofisi Koordinatörü Banu Çiçek Güngördü, 2. OSB. Yetkilileri, Bilecik TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Odamız üyesi Sanayici ve İşadamları ile İlimiz dışından katılan yatırımcı firmalarının yetkilileri katıldı.
Toplantıda, “''Ticaret Merkezi ve Sosyal Tesis alanı ” ile ilgili İş adamlarının görüş ve önerileri alındı. 2. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü yetkililerinin proje ile ilgili hazırladığı tanıtım ve bilgilendirme sunumu’nun ardından, görüş ve önerilerin iletilmesiyle toplantı sona erdi.

 

[Devamını oku...]

30
Kurban Bayramı Mesajı

“Bayramlar, insanların dayanışma ve paylaşma içerisine girdiği, birlik ve beraberlik günüdür. Bu güzel günlerin asıl anlamı küslüklerin son bulması, kardeşlik duygularıyla birbirimize daha sıkı sarılmamızdır.
Mübarek Kurban Bayramı'nın büyük Milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa öncelikle sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Bayramınız mübarek olsun."
Şükrü KESKİN
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

 

[Devamını oku...]

17
İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı olarak atanan Sn. Mehmet MUT’u makamında ziyaret ettik

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN, İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı olarak atanan Sn. Mehmet MUT’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
Bilecik TSO Başkanı KESKİN, “Göreve atanmasından dolayı mutluluk duyduğumuz, hemşehrimiz Sn. Mehmet MUT’a nazik misafirperverlikleri için teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim’’ dedi. 

[Devamını oku...]

14
15 TEMMUZ
 
14
Bilecik Milletvekilimiz Sn. Selim YAĞCI , Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN’i ziyaret etti.

Bilecik Milletvekilimiz Sn. Selim YAĞCI , Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN’i ziyaret etti.
Ziyarette, 3. Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları, TOBB tarafından yapım montaj aşamasında olan Bilecik Şeyh Edebali Türbesi Asansör Projesinin son durumu ve İlimize kazandırılarak değer katacak projeler ile yatırımlar hakkında istişarelerde bulunuldu.
TSO Başkanı KESKİN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sn. YAĞCI’ya teşekkür etti. Çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Ziyarette Yönetim Kurulu Üyesi Harun ÖZTÜRK, Meclis Üyesi ve Turizm Komisyonu Başkanı Yüksel GÖKÇEDAĞ, Odamız Genel Sekreteri Özgür ERDEM yer aldı.

 

[Devamını oku...]

14
İlimizdeki tarım sektörü İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin Yoldaş tarafından tanıtıldı.

Bilecik'te faaliyet gösteren Sanayi kuruluşlarının temsilcilerine “İlimizdeki tarım sektörü” İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin Yoldaş tarafından tanıtıldı.
Vali Bilal Şentürk, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, Kamu Kurumu yetkilileri, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, Bilecik TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Sanayi kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı etkinlik, Gölpark'ta doğa yürüyüşü ile başladı.
Yürüyüşün ardından Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Sosyal Tesislerinde geniş katılımlı toplantı gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

14
Sanayi Kuruluşlarımız ziyaret ettik

Valimiz Bilal ŞENTÜRK, Oda Başkanımız Şükrü KESKİN ile birlikte 1. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve doğal taş üretimi gerçekleştiren GRANİTAŞ Fabrikasını ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Suat SARISOY'dan ve yetkililerden bilgi aldı. 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 93İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.