14
BEBKA Genel Sekreteri Odamızı Ziyaret Etti

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreterliğine atanan Doç. Dr. Muhammed Zeki DURAK, Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN' i makamında ziyaret etti. Bilecik TSO Başkanı Şükrü KESKİN, Genel Sekreter DURAK' a görevinde başarılar diledi.

 

[Devamını oku...]

07
BİLECİK TSO BAŞKAN YARDIMCISI DÜZGÜN BALIKESİR TİCARET ODASI'NI ZİYARET ETTİ
Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Ercan DÜZGÜN, Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Rahmi KULA ’yı makamında ziyaret ett...

[Devamını oku...]

02
Meclis Üyelerimiz İl  Müdürlerini ziyaret etti

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri Ercan ÖZTÜRK ve Bahattin ÜSTÜN Türk Telekom Bilecik İl Müdürü Sn. Ramazan GEZER ve OEDAŞ İl Müdürü Sn. Hacı Kadir AYKUT’ u ziyaret etti. Ziyaretlerde inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizin talep ve beklentileri, yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri kurum müdürlerine aktarıldı.  

[Devamını oku...]

02
Covid-19 Testleri Protokolü

Sayın Üyemiz;

COVİD-19 ile mücadele kapsamında erken teşhis büyük önem arz etmektedir. Hastalığın erken teşhisi ve hastalığın yayılımının kontrol altına alınabilmesi amacı ile Antikor ve PCR testleri yetkili sağlık kuruluşlarınca yapılmaktadır. Üyelerimizin bu testleri daha uygun koşullarda yaptırabilmeleri için Odamız ve Pozitif İş Güvenliği Sağlık Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. arasında indirim protokolü imzalanmıştır. Protokol gereği Bilecik TSO üyesi firmaların çalışanlarına COVİD-19 Antikor Testleri ve PCR Testleri %20 indirimli olarak yapılacaktır.

Bilgilerinize saygı ile sunulur.

 

[Devamını oku...]

18
Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettik

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN, Meclis Üyeleri, Ercan ÖZTÜRK ve Bahattin ÜSTÜN, İnşaat Meslek Komitesi Üyeleri Bahattin BARAN ve Selçuk BEGEÇ Bozüyük Ticaret ve Sanayi odasını ziyaret etti.
Bozüyük TSO Başkanı ve TOBB İnşaat ve Taahhüt Kurulu Başkan Yardımcısı Buğra LEVENT ve Bozüyük TSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri tarafından katılan heyet TOBB İnşaat ve Taahhüt Kurulu Başkan Yardımcısı LEVENT’e inşaat sektörünün son dönemde yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini iletti.

 

[Devamını oku...]

04
Bilecik' in Düşman İşgalinden Kurtuluşu

Bilecik’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 98’nci yıldönümünü kutlarken başta, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu vatan için canını feda etmiş, tüm şehitlerimiz ile gazilerimizi rahmetle minnetle anıyoruz. Ruhları şad mekanları cennet olsun.

 

[Devamını oku...]

03
Söğüt Belediye Başkanı İsmet SEVER’i makamında ziyaret ettik

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Şükrü KESKİN beraberinde Yönetim Kurulu Üyemiz, Orhan ŞİŞMAN, Meclis Üyelerimiz; Berat SUBAŞI, Hakkı AYNUR ve Genel Sekreterimiz Özgür ERDEM, Söğüt Belediye Başkanı İsmet SEVER’i makamında ziyaret etti.

Söğüt Belediye Başkanı İsmet SEVER’de Bilecik TSO Başkanı Şükrü KESKİN ve bereberindeki heyete nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini sundu. 

[Devamını oku...]

03
Söğüt Kaymakamı Ömer Faruk TUNCER’ i makamında ziyaret ettik

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN, beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Orhan ŞİŞMAN, Meclis Üyeleri; Berat SUBAŞI, Hakkı AYNUR ve Genel Sekreter Özgür ERDEM, Söğüt Kaymakamı Ömer Faruk TUNCER’ i makamında ziyaret ederek, ilçemizdeki yeni görevinde başarı dileklerinde bulundular. 

[Devamını oku...]

02
‘’ÇUKURÖREN BİBERİ’’ İLİMİZİN ÜÇÜNCÜ COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNÜ OLARAK TESCİL EDİLDİ.

Odamızca Coğrafi İşareti alınan Pazaryeri Helvası ve Bozüyük Mercimekli Mantısı’nın ardından ‘’Çukurören Biberi’’ 17 Ağustos 2020 tarihinde, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından ilimizin üçüncü Coğrafi İşaretli Ürünü olarak tescillendi. Tescil başvurusu Odamızca yapılan ve tescil süreçleri tarafımızca titizlikle takip edilen ‘’Çukurören Biberi Coğrafi İşaret Tescilinin’’ Odamıza, İlimize ve üreticilerimize hayırlı olmasını dileriz.
Tescil dosyasının hazırlanmasında ve takibinde Odamızdan desteğini esirgemeyen Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sn. Mesut KAPLAN’a, tescil süresince bizlere her türlü desteği sunan Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Sn. Necmettin YOLDAŞ’a, Bilecik Ziraat Odası Başkanı Ahmet SEVİNEN’e ve BEBKA Kalkınma Ajansına teşekkürlerimizi sunarız.

 

[Devamını oku...]

28
30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
 
Sayfa 1 / 94İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.