22
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
 
22
BURSA İNŞAAT 2019, 17.Uluslararası Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı'na katıldık

BURSA İNŞAAT 2019, 17.Uluslararası Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı'na, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası; İnşaat Komitesi ve Sektörde faaliyet gösteren Üyelerimiz ile ziyaret gerçekleştirdik. 

[Devamını oku...]

22
BEBKA 2019 YILI MALİ DESTEK PROGRAMI BİLECİK TSO’DA GERÇEKLEŞTİ

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan “2019 Yılı Mali Destek Programları” Bilecik tanıtım toplantısı, Bilecik Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Şentürk’ün katılımıyla Bilecik TSO konferans salonunda gerçekleştirildi. Toplantı’da Kamu Kurum ve Kuruluşları’nın çok sayıda yetkilisi yer aldı. 

[Devamını oku...]

22
KÖSEDERE GÖLETİ 2019 YILI YATIRIM PROGRAMINA ALINDI

Bilecik Sanayi ve Ticaret Odası Turizm Komisyonu tarafından hazırlanan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez sunulan Kösedere Göleti projesi, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından 2019 yılı yatırım programına alındı.Bilecik Sanayi ve Ticaret Odası Turizm Komisyonu tarafından hazırlanan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez sunulan Kösedere Göleti projesi, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından 2019 yılı yatırım programına alındı. 

[Devamını oku...]

22
17. BURSA YAPI FUARI’na Bilecik TSO İnşaat Komitemiz ve sektörde faaliyet gösteren üyelerimizle birlikte ziyarette bulunduk.

17. BURSA YAPI FUARI’na Bilecik TSO İnşaat Komitemiz ve sektörde faaliyet gösteren üyelerimizle birlikte ziyarette bulunduk. 

[Devamını oku...]

22
Bilecik Belediye Başkanı Semih ŞAHİN’i makamında ziyaret ettik.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN, Meclis Başkanı Erdal ERŞAN, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Şermin KAHRAMAN, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ertan ONUR, beraberlerinde Meclis ve Yönetim Kurulu üyerimizle birlikte heyet olarak; Mahalli idareler seçimlerinde Bilecik Belediye Başkanlığına seçilen Semih ŞAHİN’i makamında ziyaret ederek kendisine hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Karşılıklı görüş alış verişi ile devam eden ziyaret dilek ve temenniler ile son buldu.  

[Devamını oku...]

22
KARİYER GÜNLERİ açılış programı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ev sahipliğinde bu yıl 6’ıncısı kutlanan “KARİYER GÜNLERİ” açılış programıyla başladı. Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN, 6.Kariyer Günleri proğramında Esnaflarımıza teşekkür belgesi takdim etti.

 

[Devamını oku...]

12
KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Semineri düzenlendi

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasında, KOSGEB İl Müdürlüğü ve Bilecik TSO işbirliğinde KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Semineri düzenlendi. Seminer kapsamında KOBİGEL Destek Programı ve KOSGEB' in diğer Destekleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Programa Bilecik TSO üyeleri, diğer meslek odalarının üyeleri ve mali müşavirler katıldı.

[Devamını oku...]

10
Bilecik Valisi Sayın Bilal ŞENTÜRK’ü makamında ziyaret ettik

Bilecik TSO Başkanı Şükrü KESKİN, Bilecik İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Şermin KAHRAMAN ve beraberindeki Komite üyeleri, Genel Sekter Özgür ERDEM ile birlikte Bilecik Valisi Sayın Bilal ŞENTÜRK’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Bilecik’te ki Kadın Girişimciliğinin arttırılması için gereken faaliyetler istişare edildi.

[Devamını oku...]

10
Bilecik Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Hatice DOST' u makamında ziyaret ettik

Bilecik TSO Başkanı Şükrü KESKİN, Bilecik İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Şermin KAHRAMAN ve beraberindeki Komite üyeleri, Genel Sekter Özgür ERDEM ile birlikte Bilecik aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Hatice DOST' u makamında ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 64İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.