20
BEBKA Yönetim Kurulu Eskişehir’de Toplandı

BEBKA, “Sanayide Yenilik ve Rekabetçilik Şurası”na hazırlanıyor…Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Yönetim Kurulu Şubat ayı toplantısıEskişehir'de yapıldı.Toplantıya, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Bilecik ValisiBilal Şentürk, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Oğuz Sertler, Bilecik Belediye Başkanı NihatCan, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Bilecik Ticaret ve Sanayi OdasıBaşkanı Şükrü Keskin ile BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim katıldılar.Gündemindeki konuları ele alan BEBKA Yönetim Kuruluna, 2018 yılı birim faaliyet raporusunulurken, önümüzdeki günlerde Bursa’da gerçekleşmesi planlanan Bursa Eskişehir veBilecik illerini kapsayan “TR41 Bölgesi Sanayide Yenilik ve Rekabetçilik Şurası” ile yineBursa’da Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile BEBKA’nın işbirliğinde gerçekleştirilecek Science Expo (Bilim Şenliği) etkinliği hakkında bilgi arz edildi.

 

[Devamını oku...]

20
Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Odamızı ziyaret etti

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan TORUN, Meclis Başkanı Salih HOŞGÖNÜL ve Meclis üyeleri odamızı ziyaret etti.Yenişehir TSO Heyeti, Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN,Yönetim Kurulu Üyesi Ersel EMİROĞLU, Meclis Üyeleri; Fatih UMUTLU, Hakkı AYNUR, Mehmet Serkan KISACIK ve Oda Genel Sekreteri Özgür ERDEM tarafından ağırlandı.Ziyarette Bilecik-Yenişehir yolu’ nun bir an önce bitirilmesinin ekonomi açısında önemi istişare edilerek, yolun en kısa sürede bitirilmesi adına odalar tarafından lobi faaliyeti yapılması kararlaştırıldı.Ayrıca ilimizin Gemlik limanına ulaşımın kolaylaşması için Yenişehir-Gemlik arasında yapılması planlanan yol için odaların koordineli bir şekilde çalışması hususu görüşüldü.Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN nazik ziyaretlerinde dolayı Yenişehir TSO yöneticilerine teşekkür etti.  

[Devamını oku...]

20
Gölpazarı ve Yenipazar ilçelerinde kurulması planlanan ihtisas Organize Sanayi Bölgeleri ile ilgili istişare toplantısı yapıldı

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasında Gölpazarı ve Yenipazar ilçelerinde kurulması planlanan ihtisas Organize Sanayi Bölgeleri ile ilgili istişare toplantısı yapıldı. Bilecik Valisi Sn.Bilal ŞENTÜRK Başkanlığında düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı Akın YILMAZ, Gölpazarı İlçesi Kaymakamı İbrahim GÜNEŞ, Osmaneli İlçesi Kaymakamı Naif YILMAZ, Yenipazar İlçesi Kaymakamı Yavuz KARTAL, Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat KAZICI, Yenipazar Belediye Başkanı İlhan ÖZDEN, Bilecik TSO Başkanı Şükrü KESKİN, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis NALBANT, Bilecik Tarın ve Orman İl Müdürü Necmettin YOLDAŞ, Bilecik TSO Genel Sekreteri Özgür ERDEM, Bozüyük TSO Genel Sekreteri Bedri ÖZTÜRK, BEBKA İl Koordinatörü Fatih AYDIN, İlimizde kurulu OSB’lerin Müdürleri, Tarım Orman İl Müdürlüğü Temsilcileri Katıldı.Toplantıda Gölpazarı’nda kurulması planlanan Gıda İhtisas OSB ve Yenipazar’da kurulması planlanan Hayvancılık İhtisas OSB. Hakkında bilgiler verildi. BEBKA Kalkınma Ajansı desteği ile yapılacak olan OSB’lere ilişkin fizibilite çalışması hakkında katılımcıların görüşleri alındı.  

[Devamını oku...]

20
Halkbank Odamızı ziyaret etti

Halkbank Bölge Koordinatörü Sn. Yücel ÖRNEK, Pazarlama Bölüm Müdürü Sn. Yavuz KOTAN, Bilecik Şube Müdürü Sn. Uğur Sadık ÇÜRÜK, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Şükrü KESKİN’i ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.
 

[Devamını oku...]

20
UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarını ziyaret ettik.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN, Başkan Yardımcısı Ercan DÜZGÜN, Yönetim Kurulu Üyeleri; Orhan ŞİŞMAN, İsmet KIZILDAĞ, Meclis Başkan Yardımcısı Muharrem KAYA, Meclis Üyesi Fatih UMUTLU ve Oda Genel Sekreteri Özgür ERDEM, İstanbul CNR EXPO’da düzenlenen UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda Stand açarak katılan Seramik Sektörünün seçkin Markaları olan odamız üyesi firmalarımızı ziyaret ederek Fuar’da başarı dileklerimizi ilettik. 

[Devamını oku...]

07
Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ayhan TOZAN ve Bilecik SGK İl Müdürü Adem Bedir Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN’ i ziyaret etti.

Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ayhan TOZAN ve Bilecik SGK İl Müdürü Adem Bedir Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN’ i ziyaret etti. Kurumların işbirliği halinde hayata geçirebilecekleri konuların istişare edildiği görüşme sonunda Şükrü KESKİN ziyaretlerinden dolayı Sn. TOZAN ve Sn. BEDİR’ e teşekkürlerini iletti.

 

[Devamını oku...]

01
Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) Fuarı

İstanbul Büyükçekmece TÜYAP'da 23.'sü gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT)'te Bilecik standı önceki yıllarda olduğu gibi yoğun ilgi odağı oldu. Fuara Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Ercan DÜZGÜN katıldı. 

[Devamını oku...]

01
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Heyeti, Bilecik Milletvekili Sn. Yaşar TÜZÜN ve Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan adayı Sn. Semih ŞAHİN ile buluştu.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Heyeti, Bilecik Milletvekili Sn. Yaşar TÜZÜN ve Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Belediye Başkan adayı Sn. Semih ŞAHİN ile buluştu.Toplantıda ilimizin ekonomik ve sosyal gelişimi anlamında yapılması gereken konular görüşüldü. Güncel ekonomik gelişmeler ve iş dünyasına etkilerinin istişare edildiği toplantıda iş dünyasının beklentileri ve talepleri iletildi.Toplantıya; Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdal ERŞAN, Başkan Yardımcıları; Muharrem KAYA, Sabri ÇOBANOĞLU, Meclis Üyeleri; Abdülselam AĞDAĞ, Bahattin ÜSTÜN, Cengiz ÇEVİK, Ercan ÖZTÜRK, Mehmet ERGÜN, Necati UYSAL, Turgut ÖZEN, Serkan KISACIK, İbrahim SAK, Yüksel GÖKÇEDAĞ, Yönetim Kurulu Üyesi Harun ÖZTÜRK katıldı. 

[Devamını oku...]

01
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Heyeti, Bilecik Milletvekili Sn. Selim YAĞCI ve Bilecik Belediye Başkanı Sn. Nihat CAN ile istişare toplantısında bir araya geldi

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Heyeti, Bilecik Milletvekili Sn. Selim YAĞCI ve Bilecik Belediye Başkanı Sn. Nihat CAN ile istişare toplantısında bir araya geldi.Toplantıda ilimizin ekonomik ve Sosyal anlamda gelişimi için yapılması gerekenler istişare edildi. İş dünyasının beklenti ve taleplerinin iletildiği toplantıda, iş dünyası ve yerel yönetimlerin birlikte çalışmasının şehirlerin gelişimi açısından önemi vurgulandı.Toplantıya; Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdal ERŞAN, Başkan Yardımcısı Sabri ÇOBANOĞLU, Meclis Üyeleri; Abdülselam AĞDAĞ, Adem AKMAN, Cengiz ÇEVİK, Ercan ÖZTÜRK, Necati UYSAL, İlhan KARAÇAYIR, İbrahim Engin ERGİN, İbrahim SAK, Yüksel GÖKÇEDAĞ, Yönetim Kurulu Üyeleri ; Ersel EMİROĞLU, Harun ÖZTÜRK ve Oda Genel Sekreteri Özgür ERDEM katıldı.  

[Devamını oku...]

01
İlimizde faaliyet gösteren okul servis sürücülerine ve öğrenci hosteslerine yönelik bilgilendirme semineri düzenlendi.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası’nda; Şoförler ve Otomobilciler odası ve TSO 08 no’lu Taşımacılık Meslek Komitesi tarafından “İlimizde faaliyet gösteren okul servis sürücülerine ve öğrenci hosteslerine yönelik” bilgilendirme semineri düzenlendi.Bilecik Emniyet Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nden 4.Sınıf Emniyet Müdürü Sn. Cevdet CANDAN tarafından katılımcılara Uyulması gerekli kurallar ve uygulama şekli hakkında bilgi verildi. Görevli Müdürlük personelleri tarafından slayt sunumu ile bilgilendirme yapıldı.Programa Bilecik Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Selman AYDENİZ, Bilecik TSO 08 no’lu Meslek Komitesi Başkanı Ahmet ŞAHİN, TSO 08 nolu meslek komitesi Başkan Yardımcısı ve Odamız üyesi yolcu taşıyan kooperatiflerin yöneticileri ile çok sayıda şoför, servis hostesi katıldı.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 59İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.