20
Yeşil Dönüşüme Nasıl Ayak Uyduracağız Webinar Daveti
Sayın Üyemiz; TOBB bünyesinde yürütülen Avrupa Yeşil Mutabakatı çalışmaları kapsamında, “Yeşil Dönüşüme Nasıl Ayak Uyduracağız?” başlıklı bir webinar dizisi başlatılmıştır.
23 Eylül 2021 Perşembe günü saat 14.00’te Deri - Konfeksiyon - Tekstil sektörleri özelinde gerçekleştirilecek webinarın konu başlıklarından bazıları aşağıda yer almaktadır.
· Şirketiniz 2030’a hazır mı?
· Karbon ayak izinizi biliyor musunuz?
· Şirketinizin iklim karnesi nedir?
· Fit For 55 nedir?
· Sınırda Karbon Düzenlemesi ne getiriyor?
· Türk ihracatçısı için tehditler-fırsatlar nelerdir?
· Şirketler ne yapmalı?
Webinar ile ilgili detaylar ektedir. İlgili üyelerimize saygı ile duyurulur.

[Devamını oku...]

17
Yeşil Dönüşüme Nasıl Ayak Uyduracağız? Webinar daveti
Sayın Üyemiz; TOBB bünyesinde yürütülen Avrupa Yeşil Mutabakatı çalışmaları kapsamında, “Yeşil Dönüşüme Nasıl Ayak Uyduracağız?” başlıklı bir webinar dizisi başlatılmıştır. 
21 Eylül 2021 Salı günü saat 14.00’te Dayanıklı Tüketim Malları-Makine ve Teçhizat İmalatı-Savunma Sanayi Sektörleri özelinde gerçekleştirilecek webinarın konu başlıklarından bazıları aşağıda yer almaktadır.

[Devamını oku...]

17
Light Building 2022 Fuarı
TOBB’ dan Odamıza intikal eden yazıda; Frankfurt/ Almanya'da iki yılda bir düzenlenen Light+Building Fuarı Türkiye Milli İştiraki'nin, 2018 yılı itibariyle İstanbul Ticaret Odası tarafından gerçekleştirildiği belirtilmiştir.
Söz konusu fuarın bu yıl da 13-18 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirileceği ve Türkiye Milli İştiraki Organizasyonu m" kanlım bedelinin, tüm ana hizmetler dahil 5.760 TL olduğu açıklanmıştır.
Fuar tanıtım broşürü, katılım sözleşmesi ve konu hakkında İstanbul Ticaret Odası'nda görevli yetkililerinin iletişim bilgileri ekte sunulmaktadır. İlgili üyelerimize saygı ile duyurulur.

[Devamını oku...]

17
İş Yerleri için Afet Farkındalık Eğitimi
TOBB organizasyonunda, 6 Ekim 2021 Çarşamba günü saat 14:00'te internet üzerinden" İş Yerleri için Afet Farkındalık Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitim programına ilişkin davet ekte sunulmaktadır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile AF AD iş birliğinde gerçekleştirilecek olan webinar da 2021 Türkiye Afet Eğitim Yılı çerçevesinde afetler kapsamında iş yerlerindeki riskler, afet ve acil durum öncesi hazırlıklar, afet ve acil durum sonrası ilk saatlerde yapılması gerekenler ile afet acil durum sırasında doğru davranışlar anlatılacak olup program sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.
Bilgilendirir, saygılar sunarız.

[Devamını oku...]

13
Tübitak Bilgilendirme Semineri
06
BANKA ADI HESAP CİNSİ IBAN NO TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. TOBB ŞUBESİ TÜRK LİRASI TR58 0006 4000 0014 3750 0475 30 T...

[Devamını oku...]

01
YARDIM KAMPANYASI
Saygıdeğer Vatandaşlarımız; Ülkemizin farklı illerinde meydana gelen yangın felaketlerinden etkilenen çiftçilerimizin hayvanlarının ihtiyacı olan hayv...

[Devamını oku...]

29
Akıllı KOBİ Platformu
Sayın Üyemiz; Farklı alanlarda dijital çözümler sunan 800’den fazla teknoloji tedarikçisi Akıllı KOBİ’ye kaydını gerçekleştirdi. Yoğun kayıt sürecinden dolayı başvuru süresi uzatıldı. Tüm teknoloji tedarikçilerini Akıllı KOBİ’de yer almaya davet ediyoruz. Detaylı bilgi @akillikobiorgtr
 
Instagram: @TOBBiletisim @Visa_TR
 
Twitter: @TOBBiletisim @Visa_TR
 
Facebook: @TOBBiletisim @VisaTurkey
 
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/tobb/ | https://www.linkedin.com/company/visa/
 
İlgili Üyelerimize saygı ile duyurulur.

[Devamını oku...]

06
Kadın Girişimciler için Yapay Zeka Webinarı ve Eğitimi
Sayın Üyemiz; TOBB, TOBB ETÜ ve Global Al Hub iş birliğinde yürütülen Yapay Zeka Eğitim ve Farkındalık Projesi kapsamında; 8 Temmuz 2021 Perşembe günü 15:30 - 17:30 saatleri arasında "Kadın Girişimciler içinYapay Zeka" etkinliğinin açılış webinarı gerçekleştirilecektir.
Söz konusu webinar sonrasında tüm katılımcılar, Global AI Hub platformu üzerinden Yapay Zekaya ilkAdım ve Herkes için Hiperotomasyon eğitimlerine devam edebilecek olup eğitimleri başarıylatamamlayanlara İsviçre standartlarında sertifikaları ücretsiz olarak verilecektir.
İlgili üyelerimize saygı ile duyurulur.

[Devamını oku...]

06
Küçük İşletmeler İçin Google Eğitim Programı Webinarı
Sayın Üyemiz; TOBB ve Google iş birliğinde başlatılan e-ticaret paketi destekli Küçük İşletmeler İçin Google Eğitim Programı’nın 6 Temmuz Salı 14:00’te gerçekleştirilecek olan “Google Reklamları Oturumu”na katılımınızı bekliyoruz. Detaylar http://webinar.tobb.org.tr
Saygılarımızla,

[Devamını oku...]

01
MASAK Bilgilendirme Webinarı
Sayın Üyemiz; Hazine ve Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu ve TOBB iş birliğinde 1 Temmuz 2021 Perşembe günü (bugün) saat 14:00’te gerçekleştirilecek “MASAK Bilgilendirme Webinarı”na katılımınızı bekliyoruz. Detaylı bilgi ve katılım: http://webinar.tobb.org.tr
İlgili Üyelerimize saygı ile duyurulur.

[Devamını oku...]

28
Hızlı Destek Programı (Yeni Dönem) Bilgilendirme Webinarı
Sayın Üyemiz; KOSGEB, TOBB ve OSBÜK iş birliğinde 29 Haziran 2021 Salı saat 15:30'da gerçekleştirilecek olan "Hızlı Destek Programı (Yeni Dönem) Bilgilendirme Webinarı"na katılımınızı bekler saygılar sunarız. Detaylı bilgi ve katılım: http://webinar.tobb.org.tr
Saygılarımızla,

[Devamını oku...]

28
Küçük İşletmeler İçin Google Eğitim Programı
Sayın Üyemiz; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Google iş birliğinde başlatılan e-ticaret paketi destekli Küçük İşletmeler İçin Google Eğitim Programı’nın 29 Haziran Salı 14:00’te gerçekleştirilecek olan “Google Benim İşletmem ve Benim İşletmem Dijital Oturumu” na katılımınızı bekliyoruz. Detaylar http://webinar.tobb.org.tr
Saygılarımla,

[Devamını oku...]

28
Kademeli Normalleşme Tedbirleri
Sayın Üyemiz; 01 Temmuz 20201 Perşembe gününden itibaren uygulanacak olan Kademeli Normalleşme Tedbirleri açıklanmıştır.

[Devamını oku...]

27
Dünya Kobi Günü Kutlu Olsun
Sayfa 1 / 76İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.