19
BİLECİK TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI SAYIN ŞÜKRÜ KESKİN'İN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
“Bayramlar, insanların dayanışma ve paylaşma içerisine girdiği, birlik ve beraberlik günüdür. Bu güzel günlerin asıl anlamı küslüklerin son bulması, k...

[Devamını oku...]

16
VALİ ŞENTÜRK'TEN BİLECİK TSO'YA VEDA ZİYARETİ
Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğüne atanan Valimiz Bilal ŞENTÜRK , Yöneti...

[Devamını oku...]

14
Demokrasimize, Vatanımıza sahip çıkan Yüce Milletimize Teşekkür ederiz
Milletimiz, tarihi boyunca sürdürdüğü ve asla vazgeçemeyeceği bağımsızlık mücadelesinin bir örneğini de “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde ...

[Devamını oku...]

14
Ak Parti Bilecik Milletvekili Selim YAĞCI' yı ziyaret ettik
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan DÜZGÜN Yönetim Kurulu Üyesi Ersel EMİROĞLU, Ak Parti Bilecik Milletvekili Selim YAĞCI' yı makamında ziyaret etti. Vekil YAĞCI ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, TSO yetkilileri hediye takdiminde bulundu.

[Devamını oku...]

14
Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar TÜZÜN' ü ziyaret ettik
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan DÜZGÜN Yönetim Kurulu Üyesi Ersel EMİROĞLU, Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar TÜZÜN' ü makamında ziyaret etti. Vekil TÜZÜN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, TSO yetkilileri hediye takdiminde bulundu.

[Devamını oku...]

14
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü BEYDEMİR, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcımız Murat S. ÖZTÜRK' ü fabrikasında ziyaret etti.
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü BEYDEMİR, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcımız Murat S. ÖZTÜRK' ü fabrikasında ziyaret etti. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinde yeni kurulan Tıp Fakültesine ait hizmete girecek binada eğitim-öğretim hizmetlerine katkıda bulunmak üzere 141 öğrencilik amfi sınıfının tefrişat’ının hibe edilmesine dair protokole istinaden Tıp Fakültesi bünyesinde Morfoloji Binası olarak hizmet verecek olan Sağlık Bloklarında, tefrişatı devam eden amfilere katkıda bulunan ÖZTÜRKLER METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sahibi ÖZTÜRK ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek fabrikada imalatı devam eden ürünleri tanıttı. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ercan DÜZGÜN, Yönetim Kurulu Üyesi Ersel EMİROĞLU katıldı.

[Devamını oku...]

14
Polatlı Ticaret Odası'nı ziyaret ettik.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan DÜZGÜN Yönetim Kurulu Üyesi Ersel EMİROĞLU, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA' yı makamında nezaket ziyaretinde bulundular. Başkan SAKARYA ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret Sayın SAKARYA'nın hediye taktimi ile son buldu.

[Devamını oku...]

13
AFAD FARKINDALIK EĞİTMEN” eğitim programı
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası toplantı ve konferans salonunda, Bilecik AFAD tarafından düzenlenen 3 gün sürecek “AFAD FARKINDALIK EĞİTMEN” eğitim programları başladı. İlimiz, kamu kurum ve kuruluşları ile STK yetkilileri tarafından Bilecik merkez ve ilçelerimizden gelen katılımcılara konu ile ilgili eğitimler verilmekte.
Gerçekleşmekte olan eğitim programları sonunda katılımcılar “Eğitmen Belgesi” alacaklardır.

[Devamını oku...]

13
Bilecik' te bir ilki Gerçekleştiren Kadın Girişimcimiz Şermin KAHRAMAN
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği  (TOBB) Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı aynı zamanda Doğuş Suni Deri Kösele Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Şermin Kahraman, 2019 yılında Bilecik’te bir ilke imza atarak merkeze bağlı Ulupınar Köyü’ndeki tarlasına lavanta dikimi gerçekleştirdi.
Şermin Kahraman, büyük bir atılım ile Ulupınar Köyü’nde kendisine ait olan arazide lavanta ekerek, hem köylüye destek oldu hem de Bilecik turizmine yeni bir boyut kazandırmaya çalıştı.
Lavanta son zamanlarda ülke genelinde popüler bir ürün oldu özellikle görseliyle. Bilecik’ te Lavantanın hem görsel olarak turizmimize katkı sağlayacağı, hem de ortaya çıkan ürünün verim boyutuyla da hem sanayicimizin kendisine hem de bölgemize bir katkı sağlayacağını görmekteyiz.
Kadın Girişimcimiz Şermin Kahraman ise; lavanta dikimi ile tek amacının Bilecik’e güzel bir görsellik kazandırmak, turizme ve köye faydalı olmak olduğunu belirtti.
Bizde Ticaret ve Sanayi Odası olarak Ülke ve İlimiz ekonomisine kazandırdığı katma değerler için teşekkür ediyor çalışma ve başarılarının devamını diliyoruz.

[Devamını oku...]

06
İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesini açıkladı
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN, İSO’nun açıkladığı 2020 raporu sonuçlarına göre, üretimden net satışlarında Türkiye’nin ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine adını yazdıran merkezi ilimzde olan Erşan Et ve Et Ürünleri San.Ve.Tic.A.Ş. – Sançim Bilecik Çimento San.Ve.Tic.A.Ş. – Termal Seramik San.Ve.Tic.A.Ş.  ve şubeleri ilimizde olan Camiş Madencilik A.Ş, Demisaş Döküm Emaye Mamülleri Sanayi A.Ş, Hepşen Kimya San.Ve.Tic.Ltd.Şti, Sezersan Matbaacılık ve Ambalaj San.Ve.Tic. A.Ş, Seranit Granit Seramik San.Ve.Tic.A.Ş, TÜRK YTONG A.Ş  firmalarını başarılarından dolayı kutladı.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 106İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.