21
Bu yıl 11. düzenlen Türkiye’nin ilk ve en büyük yerli malı tanıtım organizasyonu olan Yöresel Ürünler fuarı ( YÖREX ) 20 Ekim Çarşamba günü Anfaş/Antalya Fuar ve Kongre Merkezinde TOBB Başkanı Sayın Rıfat HİSARCIKLIOĞLU tarafından açılışı gerçekleştirilerek misafirlerine kapılarını açtı.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan DÜZGÜN, Meclis Başkan Yardımcısı Sabri ÇOBANOĞLU, Meclis Üyesi Yüksel GÖKÇEDAĞ, Yönetim Kurulu üyesi Ersel EMİROĞLU fuar açılış programına katılarak, Bilecik tanıtım standında yerini aldılar.
Bilecik Valiliği koordinasyonunda İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Osmaneli Belediye Başkanlığı ve Pazaryeri Belediye Başkanlığı ortaklığı ve Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası destekleriyle Anfaş/Antalya fuar ve kongre merkezinde Bilecik standı yerini aldı.
Fuarda, Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluşun Şehri Bilecik’imizin, Yöresel ve Coğrafi işaretli ürünleri ile geleneksel kültürü ve turizm alanlarında bir çok tanıtımları gerçekleştirilmektedir.

[Devamını oku...]

20
4 nolu İnşaat Meslek Komitesi Ekim Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi.
Bilecik Ticaret ve Sanayi odası, 04 no’lu İnşaat Meslek Komitesi tarafından Ekim toplantısı düzenlendi.
Meclis üyemiz Ercan ÖZTÜRK’ün Başkanlığında ve Genel Sekreterimiz Doğan Gürkan AKYOL’un katılımıyla gerçekleşen toplantıya, 04 n o’lu meslek komitesi üyeleri ile Müteahhitler Derneği katıldı.
İnşaat sektörünün mevcut durumunun değerlendirildiği toplantıda, sektörel konular masaya yatırılarak üyelerin faaliyetleri esnasında yaşadıkları sorunlar ve çözümleri hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

[Devamını oku...]

20
 TYH Tekstil Yönetim Kurulu Odamızı ziyaret etti
İlimizde yatırım yapmak için Odamızı ziyaret eden, TYH Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan KAYA ve TYH Tekstil İcra Kurulu Üyesi Soner BÖLÜKBAŞI ile İlimiz ekonomisi ve istihdam konularında Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Ayhan TOZAN ve TSO Genel Sekreteri Doğan Gürkan AKYOL tarafından iştişare toplantısı düzenlendi.

[Devamını oku...]

19
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Öğrencilerimize Kışlık Mont Yardımı
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası, Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında her yıl olduğu gibi bu yılda eğitime destek vermeye devam ediyor.
 
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan DÜZGÜN, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan ŞİŞMAN ve Genel Sekreter Doğan Gürkan AKYOL, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami AKYOL’u makamında ziyaret ederek, Merkez ve İlçe okullarında ihtiyaç sahibi sevgili öğrencilerimize iletilmek üzere 715 adet mont yardımını teslim ettiler.

[Devamını oku...]

15
BİLECİK TSO VALİ DR. KEMAL KIZILKAYA’YI ZİYARET ETTİ
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN beraberinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ercan DÜZGÜN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Ersel EMİROĞLU, Harun ÖZTÜRK ve Orhan ŞİŞMAN, Genel Sekreterimiz Doğan Gürkan AKYOL, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Bilecik Valiliği görevine atanan Vali Dr. Kemal KIZILKAYA’yı makamında ziyaret etti.
 Vali KIZILKAYA, Bilecik TSO Başkanı Şükrü KESKİN ve Yönetim Kurulu üyelerini kabulünde, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bir süre sohbet etti. 
 Yönetim Kurulu Başkanı KESKİN,  Vali KIZILKAYA'ya, yeni görevinde başarılar dileyerek, TSO faaliyetleri ile birlikte yeni projeler hakkında bilgi verdi.

[Devamını oku...]

15
Merkez İlçe Jandarma Komutanı ve Pazaryeri İlçe Jandarma Komutan Odamızı ziyaret etti
Bilecik Pazaryeri Kaymakamı Ferhat ALTAY, Merkez İlçe Jandarma Komutanı J. Üstğm. Canip AKYÜZ, Pazaryeri İlçe Jandarma Komutanı J.Başçvş. Recep KUŞ, Yönetim Kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN' e ziyarette bulundu.
Sohbet ve karşılıklı fikir alışverişi şeklinde devam eden ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan KESKİN, nazik ziyaretleri ve hediyeleri için kendilerine teşekkür etti.

[Devamını oku...]

15
Mobil hizmet vermek maksadıyla Meme Kanseri ve Rahim ağzı kanserinin teşhisinde önemli rol alacak kanser tarama aracı  ilimize kazandırıldı.
Sağlık Bakanlığımız tarafından ilimize kazandırılan kanser tarama cihazı, Bilecik Sağlık il Sağlık Müdürlüğü öncülüğünde Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ve Bilecik İl Özel İdaresi yetkililerinin çalışmasıyla, İlgili Firmalarımız Arslan Alüminyum, Ayde Alüminyum, Bien Seramik’in değerli katkılarıyla Mobil hizmet vermek maksadıyla Meme Kanseri ve Rahim ağzı kanserinin teşhisinde önemli rol alacak kanser tarama aracı  ilimize kazandırıldı.
Bilecik İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleşen programa;  Bilecik Valisi Dr. Kemal KIZILKAYA’nın teşrifleriyle, İl Sağlık Müdürü Dr. Ferhat DAMKACI, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN, Arslan Alüminyum firma sahibi Mehmet ARSLAN, Ayde Alüminyum Firma Sahibi Doğan ZAİMOĞLU, Bien Seramik Yönetim Kurulu Üyesi Nevrettin ŞENYAYLA, Sağlık Müdürlüğü yetkili ve personelleri katıldı. Konuşmaların ardından  kurdela kesilerek Mobil Kanser tarama cihazı hizmete sunuldu.

[Devamını oku...]

08
TOBB KGK Doğu Marmara Bölge Toplantısı Gerçekleştirdi
Bilecik İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri olarak TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulunun ev sahipliğinde düzenlenen, Doğu Marmara Bölge İlleri Kadın Girişimciler Kurulları arasındaki etkileşimin artması amacıyla bölgedeki Kadın kooperatiflerine yönelik başlatılacak olan faaliyetler ve eğitim projelerinin değerlendirildiği toplantıya katıldık.
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu’nun ev sahipliğinde düzenlenen Doğu Marmara Bölge Toplantısı; Bolu, Bilecik, Kocaeli, Yalova, Sakarya, Bursa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanları ve Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
TOBB Düzce Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Küçük’ ün ev sahipliğinde düzenlenen programda Misafir Kurul Başkanlarının da illerinde yapılan kooperatifleşme çalışmaları hakkında bilgi verdiği toplantı dilek ve temennilerinin ardından plaket ve hediye takdimi ile sona erdi. Toplantıya Bilecik İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Şermin KAHRAMAN, Başkan Yardımcısı Özlem LEVENT, Kurul Üyesi Nermin ERÇOLAK, Kurul Üyesi Gaye KAPLAN, Kurul Üyesi Tuğba AKBAŞ İBİŞ, Kurul Üyesi Vildan ÖZTÜRK ve Odamız Personeli Yasemin KAPUKAYA katıldı.

[Devamını oku...]

07
 BİLECİK TSO’DA  “COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLER” TOPLANTISI YAPILDI
Bilecik Ticaret ve Sanayi odası tarafından tescili yapılan “Coğrafi İşaretli Ürünler “ ile ilgili toplantı yapıldı.Coğrafi İşaretli Ürünler ile ilgili...

[Devamını oku...]

06
Bilecik İl Kadın Girişimciler Toplantısı Yapıldı
Sayın Üyemiz; TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve İl Kurul Üyelerinin katılımları ile her hafta TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Değer Katan Kadın Girişimciler Toplantısı düzenlenmektedir. Toplantılar vasıtasıyla, 81 ilde faaliyet gösteren TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu üyelerimizin tamamıyla temas edilerek, kurul çalışmalarına ilişkin talep ve beklentileri alınmaktadır.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 109İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.