11
Bursa-İstanbul Bilecikliler Dernekleri ve Çeşitli Sektörlerden İş adamlarından oluşan heyet Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Bursa - İstanbul Bilecik’liler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Galatasaray eski Yöneticisi-İş adamı Turgay KIRAN, Bursa Barutçuoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa BARUTÇUOĞLU, Karkent Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ali SAYIN, Emelya Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Yaşariye DOĞAN, Bulgaristan Bursa Konsolosu Veselin BOJİLAV, Bulgaristan Bursa Ticari Ataşesi Lübomir LÜBENOV, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye TEKİN ve çeşitli sektörlerden iş adamlarından oluşan heyet odamıza ziyaret gerçekleştirdiler.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ercan DÜZGÜN, Meclis Başkan Yrd. Sabri ÇOBANOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ersel EMİROĞLU , Orhan ŞİŞMAN, Meclis Üyeleri; Ercan ÖZTÜRK , İbrahim Engin ERGİN ve Oda Genel Sekreteri Doğan Gürkan AKYOL misafirlerini Meclis toplantı salonunda ağırladılar.

Karşılıklı sohbette, bölgemiz genelinde ticaret-tekstil alanlarında iş imkanları ve yatırım alanları için fikir alış verişinde bulundular. Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN “Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası olarak bölgemizde yatırım yapmak isteyen Sanayici ve İş adamlarına kapımız daima sonuna kadar açık,taş üzerine taş koymak isteyenin daima yanındayız, nazik ziyaretlerinden ötürü kıymetli misafirlerimize teşekkür ederim.”dedi.


Okunma Sayısı: 35
resim

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.